Tai kaip pradėsite ir baigsite savo skutimosi sesiją, gali sužaisti didelę role tame, kaip jausis jūsų veidas po skutimosi. Jūs galite pagerinti skutimosi kokybę naudodami  šiuos paprastus patarimus - prieš ir po skutimosi.

Prieš skutimąsi:

Nusiprauskite savo veidą ir kaklą koki nors veido prausikliu, jokiu būdu nenaudodami muilo, ar prieparatų kuriuose būtų muilo, nes būtent jie priverčia veido odą išsausėti. Drėkinantis, kondicionuojantis ar kitas bemuilis prausiklis ženkliai sumažins odos išsausėjimą kuris įvyksta skutantis.

Po skutimosi:

Sudrėkinkite savo odą iškart po skutimosi, tokiu metu naujai atsivėrusios odos ląstelės labiausiai atviros drėkinimui. Taip pat odos drėkinimas numalšins odos sausumą ir kietumą. Išbandykite Gillette Sensitive skin after shave losioną, kuris suteikia odai laisvumą.

SKUTIMĄSIS TURINT JAUTRIĄ ODĄ

Manot kad jautri veido oda tik moterų problema? Netiesa. Apie du trečdalius pasaulio vyrų sakosi turintys jautrią veido odą, kas skutimąsi gali paversti nepakenčiamu dalyku, net išvystyti skutimosi baimę. (Teigia GILLETTE apklausos dalyviai). Apklausos duomenys rodo, kad vyrai turintys jautrią veido odą stengiasi atidėlioti skutimąsi - o tai trukdo jiems atrodyti tvarkingai kiekvieną dieną. Išvada? Įprasti skutimosi peiliukai neturi jokių šansų jums pagelbėti. Štai 4 priežastys kodėl:

  • Barzdos plaukeliai nesiruošia nieko klausyti, jie lyg turėdami atskiras smegenis auga įvairiausiomis kryptimis, lyg kokia piktžolė.
  • Veido oda po skutimosi tik atrodo lygi. Pakišus tos pačios odos mėginėlį po mikroskopu - ji atrodo lyg sausas Marso paviršius.
  • Oda ir net patys barzdos galiukai turi daug nervinių šaknelių. Sudirgintos, jos gali sukelti trišakio nervo neuralgija - odos skausmus, kurie tikrai nėra malonūs.
  • Barzdos plaukeliai yra 1000 kartų standesni už veido odą, todėl kiekvienas iš jų skirtingai priima į juos spaudžiamus skustuvo ašmenis.

Mokslininkai nėra visiškai tikri kas sukelia didelį odos jautrumą, bet vyrai turintys šia kondiciją neturėtų bijoti kasdienio skutimosi. Tiesiog reiktų rinktis daugiaašmenius 5-ių ašmenų skutimosi peiliukus, kurie yra kur kas saugesni tiek jautriai tiek nelabai jautriai odai. 

gillette skutimosi peiliukai pigiau