Gillette Fusion Proshield Chill skustuvas su 2 peiliukais

1903209

15,99 €

-3,00 €

18,99 €

Apie prekę

Naujasis Gillette Fusion ProGlide FlexBall Power skustuvas su 1 peiliuku ir stovu skustuvui. Originalūs, Europos rinkai skirti ProGlide Flexball peiliukai ir skustuvai yra naujausi ir labiausiai pažengę Gillette produktai. Proglide ašmenys yra plonesni ir su mažo pasipriešinimo danga, kuri suteikia jums patį komfortiškiausią skutimąsį, net jei skutatės kiekvieną dieną. Gillette Fusion ProGlide FlexBall sistema prisitaiko prie Jūsų veido dar geriau! Penkių itin plonų dar glaudžiau išdėstytų ašmenų galvutė su papildomu viršutiniu peiliuku ypatingo dėmesio reikalaujančioms vietoms (ūsai, žandenos, panosė) pavers skutimąsi maloniu procesu, o rezultatai džiugins dar ilgiau. Gillette Power technologija pagerina skustuvo slydimą bei sumažina trintį, dėl to beveik nejausite odos dirginimo skutantis.

Ypatybės:

Gillette Power technologija – pagerina skustuvo slydimą bei sumažina trintį, dėl to beveik nejausite odos dirginimo skutantis.
Gillette Fusion ProGlide FlexBall sistema – prisitaiko prie jūsų veido dar geriau! Penkių itin plonų dar glaudžiau išdėstytų ašmenų galvutė su papildomu viršutiniu peiliuku ypatingo dėmesio reikalaujančioms vietoms (ūsai, žandenos, panosė) pavers skutimąsi maloniu procesu, o rezultatai džiugins dar ilgiau.

Komplekte:

1 x Skustuvas
2 x Peiliukai